Transport towaru na całym świecie

Transport lądowy, lotniczy, wodny, śródlądowy, kolejowy, intermodalny – w Europa Logistics zajmuje się każdym typem transportu! Od lat z sukcesem organizujemy
i koordynujemy zlecenia przewozu dowolnego ładunku, korzystając przy tym z każdego dostępnego typu transportu. Wybieramy opcję najbardziej korzystną dla naszych Klientów, monitorując poszczególne etapy oraz optymalizując efekty.

Więcej o logistyceSkontaktuj się z nami

Transport

Zajmujemy się każdym transportem

Transport kolejowy

Przewóz dużej ilości towaru wymaga organizacji sprawnego transportu o jak największych możliwościach załadunkowych.
W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest kolej. Taki rodzaj transportu często nazywany jest intermodalnym ponieważ można go połączyć z innymi formami przewozu.

Transport lotniczy

Jest to często najszybsza i najwygodniejsza forma transportu. Dlatego, gdy zachodzi taka potrzeby organizujemy transport lotniczy dla naszych Klientów. Oferujemy połączenie transportu lotniczego z inną formą przewozu – przykładowo może być to przeładunek towarów do ciężarówek, busów lub TIR-ów.

Transport lądowy

Organizujemy wszystkie rodzaje transportu lądowego. Korzystamy między innymi z własnego taboru (ciężarówki do 7,5 tony oraz busy do 3,5 tony). Gdy jest to potrzebne, zapewniamy dodatkowe zestawy transportowe łącznie z pilotażem niezbędnym przy transporcie ponadnormatywnym.

Transport wodny

Zapewniamy sprawną logistykę w transporcie nie tylko lądowym, ale również wodnym na całym świecie. Dla naszych Klientów możemy zorganizować dostawę ładunku
lub jego odbiór do dowolnego portu w Europie. Zajmujemy się logistyką dowolnego rodzaju transportu wodnego.

Transport intermodalny

Najczęstsza podróż intermodalna obejmuje przewóz towarów drogą lądową do stacji kolejowej, gdzie są one następnie ładowane do pociągu w celu transportu transkontynentalnego. Ta kombinacja transportu intermodalnego zapewnia wydajne i opłacalne rozwiązanie dla długodystansowego transportu towarowego. Transport intermodalny może być również wykorzystywany do krótszych podróży, takich jak transport drogowy towarów do lotniska w celu dalszej wysyłki drogą lotniczą.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie

Nasza firma istnieje od 2016 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się organizacją transportu dla polskich firm, które otrzymywały liczne zamówienia na swoje towary, ale same nie były w stanie zapewnić swoim Klientom sprawnych i szybkich dostaw. Ponieważ wymagało to posiadania przeszkolonych pracowników, właściwego taboru i odpowiedniej organizacji pracy.
Wielu przedsiębiorców woli skupić się na produkcji towarów wysokiej jakości i zlecić ich dostarczenie naszej firmie. Mając świadomość, że dokładnie zaplanujemy transport i będziemy monitorować każdy jego etap.

Celem działania Europa Logistics jest nie tylko szybkie i sprawne dostarczenie ładunku z punktu A do punktu B. Równie istotne są: ograniczenie kosztów, właściwe zabezpieczenie ładunku i wypracowania zasad działania, które pomogą w jeszcze lepszym transporcie towarów w przyszłości.

Z wieloma naszymi Klientami współpracujemy na stałe od lat. Umożliwia nam to lepsze świadczenie usług. Zapewniając stały monitoring magazynów i planów sprzedażowych, dostosowujemy organizację transportu do potrzeb poszczególnych zakładów. Optymalizując przy tym zyski i obniżając koszty.

Kompleksowo

Transport
z Europa Logistics

Doświadczenie

Wiedzę i kwalifikacje zdobywa się latami. To praktyka, trudne sytuacje, problemy do rozwiązania są najlepszą szkołą dla każdego fachowca. W Europa Logistics odrobiliśmy wiele lekcji i nauczeni doświadczeniem wiemy, jak zorganizować transport do dowolnego miejsca na świecie.

Tabor

Posiadamy własne zestawy przestrzenne. Dysponujemy naczepami typu standard i mega oraz ciężarówkami do 7,5 t i busami do 3,5 t.

Oferta

Obsługujemy zlecenia dotyczące przewozu każdego rodzaju ładunku do dowolnego miejsca na świecie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych środków transportowych.

Bezpieczny transport ładunków z Europa Logistics

Bezpieczeństwo transportu jest podstawowym elementem działalności Europa Logistics, przykładając do tego aspektu szczególną wagę, firma zaimplementowała szereg procedur i strategii, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji usługi.

Procedury bezpieczeństwa ładunku

W ramach procesów zarządzania ładunkiem, wszystkie towary są starannie sprawdzane, odpowiednio pakowane i zabezpieczane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Wykorzystujemy specjalne taśmy spinające, do pakowania, dzięki czemu zapewniamy stabilność ładunkom różnego rodzaju, nawet w trudnych warunkach podróży.

Nasi kierowcy przechodzą merytoryczne szkolenia z zakresu bezpiecznej jazdy oraz obsługi specyficznych rodzajów ładunków. Regularne kursy i certyfikacje zapewniają, że każdy z pracowników jest świadomy najnowszych standardów i procedur bezpieczeństwa w branży.

Zaawansowane systemy monitorowania floty umożliwiają śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym, zapewniając stałą kontrolę nad przebiegiem zlecenia. To nie tylko podnosi bezpieczeństwo transportu, ale również umożliwia szybką reakcję w przypadku pojawienia się jakichkolwiek komplikacji lub nieprzewidzianych sytuacji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.