Kilka słów

O NASZEJ FIRMIE

Europa Logistics

Doświadczenie, wiedza, zgrany zespół i zaufanie Klientów to nasze piorytety, dzięki którym możemy świadczyć usługi logistyczne i transportowe w kraju i za granicą.

Logistyka

To nasz konik! Doświadczenie w logistyce zdobywamy od lat, od początku organizując sprawny, bezpieczny transport materiałów i gotowych produktów za granicę. Ograniczając koszty, optymalizując zyski oraz skracając do minimum czas dostawy.

Transport

Organizujemy transport dla firm, które działają w całej Polsce w dowolnej branży – usługowej, produkcyjnej, przemysłowej. Zapewniamy sprawny transport lądowy, lotniczy, morski oraz intermodalny.

Zbieramy

doświadczenie

od roku

2005

wykonanych zleceń

kraje, w których byliśmy

%

zaangażowania

Firma pełna pasji do transportu

Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować — miał powiedzieć Konfucjusz ponad 2500 lat temu! Chociaż brzmi to jak najnowszy slogan dla wszystkich, którzy szukają w życiu celu. My go znaleźliśmy!

W 2016 roku uznaliśmy, skoro transport to nasz konik, a logistyka daje ogromną satysfakcję, to najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie własnej firmy transportowo-logistycznej. Tak powstała Europa Logistics! Od razu zajęliśmy się organizacją transportu dla firm zewnętrznych, które świetnie się rozwijały, ale nie mogły poradzić sobie z obsługą zamówień dla Klientów oraz dostawami materiałów i surowców. Rozwiązaliśmy ich problemy.

Obecnie obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które mają siedziby na terenie całej Polski i działają w różnych branżach. Zajmujemy się organizacją transportu gotowych wyrobów oraz półfabrykatów, surowców, a także konstrukcji i dowolnych materiałów płynnych. Przygotowanie i przeprowadzenie transportu nie stanowi dla nas żadnego problemu!

Zapewniamy sprawny transport lądowy, lotniczy, morski, śródlądowy, kolejowy – intermodalny.

Obsługujemy odbiór i dostawę ładunków do portów w całej Europie.