Referencje od naszych Klientów

Zanim skorzystasz z naszej oferty zapoznaj się z referencjami, wystawionymi przez naszych zadowolonych Klientów. Przeczytaj również opinie przedsiębiorców, którzy skorzystali z transportu na zlecenie Europa Logstics.

Poznaj naszą ofertę

Opinie

Poznaj naszych zadowolonych Klientów!

Referencje Europa Logistics

1.2.3.

Współpracujemy z firmami

Stała współpraca

Podejmujemy stałą współpracę w oparciu o kompleksowe usługi.

Transport na zlecenie

Realizujemy transporty na zlecenie, na wezwanie.

Indywidualność

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielką troską.

Mówią o nas

"Europa Logistics to firma w pełni godna polecenia, charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ładunki są dostarczane zgodnie z ustalonym terminem. Serdecznie polecam!"

Kuracjusz Kazimierz Gacek

"Serdecznie polecam współpracę z Europa Logistics, bardzo konkretna i rzetelna firma transportowa. Pełen profesjonalizm, fantastyczny kontakt, szybkie reakcje na zapytania, potrafią poradzić sobie z różnymi przeciwnościami, a ładunki zawsze dostarczone na czas! "

D&H Engineering Poland

"Współpraca z Europa Logistics to czysta przyjemność, bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie transportu. Konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre warunki umowy."

Albus

"Współpraca układa się bardzo poprawnie. Na kierunkach, na których stawki są akceptowane przez naszych klientów lub mieszczą się w naszych założeniach budżetowych, staramy się realizować wszystkie możliwe transporty. Obsługa, kontakt i przepływ informacji bardzo dobry."

Dancoal

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa firmą. Co wyróżnia Europa Logistics to bardzo szybka reakcja na wszystkie zapytania, pomoc w rozwiązywaniu wynikających problemów. Muszę zauważyć, że w 99,9% przypadków transport zostaje zorganizowany według wszystkich naszych wymagań oraz oczekiwań. Ogólnie mówiąc, jako klient, czuję się całkowicie zaopiekowany."

Kalve 

"Europa Logistics jest to uznana firma, która stawia przede wszystkim na jakość oraz terminowość dostaw. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Europa Logistics."

LHM

"Współpracujemy z Europa Logistics od prawie dwóch lat. Przez ten czas pracownicy firmy wykazywali się najwyższą starannością i  zaangażowaniem  w obsługę naszych zleceń transportowych. Ładunki dostarczane są terminowo i zgodnie z ustaleniami. Polecamy współpracę z  Europa Logistics każdemu kto ceni sobie wysoką jakość  obsługi spedycyjnej."

MTB Trzebińscy

"Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy Europa Logistics. Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Transporty są organizowane profesjonalnie, a obsługa i kontakt z firmą oraz wszelkie ustalenia cechuje najwyższa jakość i zaangażowanie. Jeśli szukacie doświadczonej i obytej na rynku firmy spedycyjnej, to polecamy współpracę z Europa Logistics."

Dabew