Europa Logistics Chojnice

Organizacja i monitoring procesów logistycznych
Dowiedz się więcejSkontaktuj się z nami

Na cały świat

Obsługujemy zlecenia
od małych, średnich
i dużych firm

Transport

Organizujemy transport lądowy, wodny, lotniczy oraz kolejowy – intermodalny. Korzystamy między innymi z własnego nowoczesnego taboru.
Kompletujemy też niezbędną dokumentację do przeprowadzenia transportu.

Logistyka transportu
Chojnice

Zapewniamy profesjonalne usługi logistyczne dla przedsiębiorstw w całej Polsce, obejmujące dostarczenie materiałów, półfabrykatów, a także innych ładunków do dowolnego miejsca na świecie.

Magazyn

Pomagamy firmom w usprawnieniu działania ich własnych magazynów, dostosowania powierzchni
a dodatkowo i organizacji pracy
do potrzeb produkcji oraz sprzedaży. Zapewniamy dodatkowe powierzchnie magazynowe.

Outsourcing transportu Chojnice

Przejmujemy obowiązki działów logistyczno – transportowych
w firmach produkcyjnych,
handlowych i usługowych.
Wszystko to ograniczając koszty
i optymalizując zyski, pilnujemy wykonania budżetu.

Firma transportowa Chojnice

Posiadamy szeroką gamę pojazdów i usług, które możemy Ci zaoferować, więc możesz być pewien, że będziemy w stanie spełnić Twoje specyficzne wymagania transportowe. Posiadamy również zespół doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy są gotowi przewieźć Twoje towary bezpiecznie i na czas. Firma transportowa z Chojnic to doskonały wybór dla wszystkich Twoich potrzeb transportowych.

Od 2016 roku

Wieloletnie doświadczenie

O sukcesie w branży decydują ciężka praca, doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz szczypta szczęścia. W Europa Logistics mamy to wszystko. Gdy w 2016 roku uruchomiliśmy firmę, mieliśmy pond 10-letnią wiedzę i doświadczenie w obsłudze transportu. Nie brakowało nam dobrych pomysłów na sprawną organizację transportu w taki sposób, aby ograniczyć jego koszty i skrócić czas przewozu ładunku.

W budowę firmy włożyliśmy serce i mnóstwo pracy. Zawsze szukaliśmy i nadal szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań logistycznych oraz transportowych.
Cieszymy się, że mamy nie szczyptę, ale dużo szczęścia do Klientów, którzy decydują się na usługi Europa Logistics, ponieważ cenią profesjonalizm, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania.

Logistyka transportu

Wsparcie logistyczne firm

Naszym Klientom zapewniamy pomoc techniczną i merytoryczną.
Proponujemy rozwiązania, które usprawniają logistykę firm.

Analiza transportu

Przed rozpoczęciem współpracy, sprawdzimy jakie potrzeby ma Twoja firma oraz w jaki sposób możemy usprawnić obsługę transportu.

Planowanie transportu

Sprawdzimy różne sposoby transportu produktów
i materiałów, aby wybrać
ten najbardziej optymalny.

Realizacja transportu

Zajmujemy się obsługą pojedynczych zleceń transportowo – logistycznych oraz stałą współpracą na zasadach outsourcingu.

Kontrola transportu

Monitorujemy każdy etap transportu – czas i koszt jego wykonania, zabezpieczenie ładunku, możliwe utrudnienia.

Mówią o nas

"Europa Logistics to firma w pełni godna polecenia, charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ładunki są dostarczane zgodnie z ustalonym terminem. Serdecznie polecam!"

Kuracjusz Kazimierz Gacek

"Serdecznie polecam współpracę z Europa Logistics, bardzo konkretna i rzetelna firma transportowa. Pełen profesjonalizm, fantastyczny kontakt, szybkie reakcje na zapytania, potrafią poradzić sobie z różnymi przeciwnościami, a ładunki zawsze dostarczone na czas! "

D&H Engineering Poland

"Współpraca z Europa Logistics to czysta przyjemność, bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie transportu. Konkurencyjne ceny oraz bardzo dobre warunki umowy."

Albus

"Współpraca układa się bardzo poprawnie. Na kierunkach, na których stawki są akceptowane przez naszych klientów lub mieszczą się w naszych założeniach budżetowych, staramy się realizować wszystkie możliwe transporty. Obsługa, kontakt i przepływ informacji bardzo dobry."

Dancoal

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa firmą. Co wyróżnia Europa Logistics to bardzo szybka reakcja na wszystkie zapytania, pomoc w rozwiązywaniu wynikających problemów. Muszę zauważyć, że w 99,9% przypadków transport zostaje zorganizowany według wszystkich naszych wymagań oraz oczekiwań. Ogólnie mówiąc, jako klient, czuję się całkowicie zaopiekowany."

Kalve 

"Europa Logistics jest to uznana firma, która stawia przede wszystkim na jakość oraz terminowość dostaw. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Europa Logistics."

LHM

"Współpracujemy z Europa Logistics od prawie dwóch lat. Przez ten czas pracownicy firmy wykazywali się najwyższą starannością i  zaangażowaniem  w obsługę naszych zleceń transportowych. Ładunki dostarczane są terminowo i zgodnie z ustaleniami. Polecamy współpracę z  Europa Logistics każdemu kto ceni sobie wysoką jakość  obsługi spedycyjnej."

MTB Trzebińscy

"Wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy Europa Logistics. Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Transporty są organizowane profesjonalnie, a obsługa i kontakt z firmą oraz wszelkie ustalenia cechuje najwyższa jakość i zaangażowanie. Jeśli szukacie doświadczonej i obytej na rynku firmy spedycyjnej, to polecamy współpracę z Europa Logistics."

Dabew

Co nas wyróżnia

Technologia

Wykształcenie

Zgrany zespół

Wielozadaniowość

Aktualności

Współpraca z firmami

Zapewniamy logistykę transportu dla firm z każdej branży. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Dołącz do nas!

W związku z rozwojem firmy, szukamy do naszego zespołu logistyków/spedytorów.

8 + 10 =